Tabletki na potencję mogą być na receptę albo bez recepty. Składy tabletek na problemy z erekcją zawierają podobne substancje, zazwyczaj różnią się od siebie substancją czynną. W środkach na potencję na receptę są mocniejsze, mają skuteczniejsze działanie, jednak nie każdy może je przyjmować. Tabletki bez recepty, które można kupić w aptekach to suplementy diety o ziołowym składzie.

Tabletki na receptę
Tabletki na receptę uchodzą na najskuteczniejsze preparaty, jakie są powszechnie dostępne. Takie środki zawierają sildenafil, dając bardzo dobre efekty. Poprawiają sprawność seksualną, jeżeli zaburzenia są spowodowane czynnikami organicznymi np. chorobami układu krążenia, przemęczeniem, przewlekłym stresem itp. Takie leki przepisuje lekarz, który wcześniej zbiera wywiad i zleca odpowiednie badania.

Tabletki bez recepty
Tabletki bez recepty to nic innego, jak ziołowe suplementy diety. Można je kupić bez większych problemów w aptekach stacjonarnych i internetowych. Nie warto decydować się na zakup takich środków na aukcjach w sieci czy na stronach, które są niepewne. W tym wypadku można niestety trafić na podróbki znanych i cenionych tabletek na potencję. Nie należy się kusić na takie zakupy na przykład ze względu na niższą cenę, gdyż może okazać się, że będą nie tylko nieskuteczne,  ale co gorsze po prostu niebezpieczne dla naszego zdrowia. Wybierajmy sprawdzone tabletki na potencję, które mają dobre opinie wśród klientów i pochodzą ze sprawdzonego źródła. Dzięki temu można będzie cieszyć się z udanego życia seksualnego bez żadnych obaw o zdrowie.